Ana Sayfa / Kalite

Üretim

Ahmet Tekeci Döküm 1977 yılından beri yerli ve yabancı müşterilere hizmet vermektedir.Tesisimizde döküm, talaşlı imalat, tasarım ve laboratuvar birimlerimiz bulunmaktadır.

Ahmet Tekeci Döküm üretimlerinde ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini uygulayarak; süreçlere hedeflerin konulması, performansların takibi, sürekli iyileştirme, süreçlerdeki değişikliklerin kontrol altında tutulması, yalın üretim, katma değersiz adımların elimine edilmesi ve verimliliğin arttırılmasıyla en üst düzeyde müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Talaşlı İmalat bölümlerinde üretilen tüm ürünler müşterilere gitmeden önce yüzde yüz görsel kontrolden geçirilir,her ürün için belirlenen son kontrol kriterlerine göre gerekli kontroller yapılır ve Kalite Kontrol onayından sonra ambalajlanır ve kalite raporlarıyla birlikte müşterilere sevk edilir. Tüm nihai ürünler için "Yerli Malı" belgesi alıyoruz. 

Genelde ağırlıklı olarak müşteri talebi doğrultusunda makine parçaları üreten firmamız, 2013 yılında aldığı yatırım kararı ile yeni ve tam donanımlı modern bir döküm tesisi kurmayı başarmıştır. Böylece müşteri portföyünü genişletmeyi amaçlamıştır.